(function(h,o,t,j,a,r){ h.hj=h.hj||function(){(h.hj.q=h.hj.q||[]).push(arguments)}; h._hjSettings={hjid:3756380,hjsv:6}; a=o.getElementsByTagName('head')[0]; r=o.createElement('script');r.async=1; r.src=t+h._hjSettings.hjid+j+h._hjSettings.hjsv; a.appendChild(r); })(window,document,'https://static.hotjar.com/c/hotjar-','.js?sv=');
top of page

מדיניות משלוחים:

הזמנות יסופקו ללקוח תוך 5-21 ימי עסקים.

אספקת המוצרים שרכשתם תהיה לביתכם, או לכל כתובת אחרת שתבחרו.

שימו לב:

  • השליחויות מתבצעות בימים א’-ה’ בשעות 8:00-18:00. אי לכך, בכדי לייעל את השירות, מומלץ להזין בעת הקנייה כתובת בה יהיה מישהו נוכח בשעות האלה בכתובת הזו. המשלוחים יעשו לאזורים בישראל, המוגדרים בתקנון המשלוחים (מלבד ישובים בודדים, אליהם לא נוכל להגיע ומולם נעשה תיאום טלפוני לאופן שליחת המוצר). 

  • אנא וודאו כי מספר הטלפון שמסרתם בעת הרכישה הינו מספר מעודכן, על מנת שנוכל לתאם מולכם את המשלוח

  • המשלוחים מתבצעים על ידי חברות משלוחים חיצוניות, ולכן יתכנו עיכובים שלא בהכרח תלויים בנו. עם זאת, לכל שאלה בנושא משלוחים ואספקה ניתן ליצור עמנו קשר בטלפון: 052-7867651

  • במידה והאספקה מתעכבת או אינה מתאפשרת, מכל סיבה שהיא (מצב בטחוני ,מזג אויר וכד') נעשה כל מאמץ על מנת למצוא פתרון חלופי המקובל על שני הצדדים.

 

קנייה נעימה!

 נא לקרוא את התקנון המצורף, בטרם השימוש באתר

 

תקנון האתר: 

תקנון זה, וכן כל האמור באתר כולו מתייחס באופן שווה לשני המינים.

תקנון זה בא להסדיר את האינטראקציה והיחסים בין האתר Mashu design studio לבין הגולשים השונים באתר- הן אדם פרטי, הן חברה, הן תאגיד או כל גוף אחר כלשהו (להלן "הגולש").


כל שימוש באתר על כל עמודיו, הינו מהווה הצהרה כי הגולש מסכים ומקבל על עצמו את כל האמור בתקנון האתר. במידה והגולש אינו מסכים לחלק תנאי השימוש או לכולם, הוא אינו רשאי לעשות כל שימוש.


באתר ישנם תכנים שנועדו לספק ייעוץ ומידע, עם זאת כל שימוש יישום הינם באחריות המשתמש/ הרוכש.

אתר  www.mashudesign.co.il  (להלן- "האתר") הנו אתר ברשת האינטרנט, המנהל חנות וירטואלית ומציע ללקוחותיו מידע ומכירת מוצרים שונים בתחום מוצרים לעיצוב הבית  (להלן "המוצרים").

כל הגולש באתר ו/או הרוכש מוצרים ו/או מתכוון לרכוש ו/או לקבל מידע באמצעות האתר מצהיר ומתחייב כי הוא קרא את תקנון האתר וכי הינו מסכים להוראותיו.

 

 

תנאי השימוש באתר:
כל אדם שגילו מעל לגיל 18 שנים שיש ברשותו כרטיס אשראי על שמו שהונפק בשבילו על ידי אחת מחברות האשראי הפועלות כדין בישראל ואשר ניתן לסליקה על ידי אחת מחברות האשראי הפועלות בישראל כדין, רשאי לקנות מהאתר שלנו.

אין לעשות כל שימוש באתר מלבד לצורך קבלת מידע כללי ו/או הזמנת מוצרים.

הזמנת מוצרים תתקבל לאחר שמולאו כל התנאים הנ"ל:

1. חברת האשראי אישרה את ביצוע העסקה של הרוכש ו/או התשלום הוסדר בדרך אחרת לשביעות החברה ( Mashu design studio); 2. המוצרים המבוקשים הינם במלאי; 3. לרוכש יש תא דואר אלקטרוני אישי ברשת האינטרנט, פרט למקרים בהם העסקה מתבצעת טלפונית.

 


פרטי הרוכש ואבטחת האתר:
לפני ביצוע ההזמנה באתר, Mashu design studio, יתבקש הגולש להזין פרטים אישיים, כדלקמן: שם מלא, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון וכתובת. נוסף לכך, בעת ביצוע ההזמנה, הגולש יתבקש למסור את פרטי כרטיס האשראי שבאמצעותו תתבצע את הרכישה, וכן את מספר תעודת הזהות של בעל כרטיס האשראי. פרטי כרטיס האשראי ומספר תעודת הזהות המוזנים בעת ההזמנה אינם נשמרים במאגר הנתונים של האתר. בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מנהליו ו/או אדם אחר מטעמם אינם אחראים לטעות הנעשית על ידי הרוכש בעת הקלדת הפרטים. כמו כן, כל הנ"ל לא יהיו אחראים במישרין או בעקיפין למקרה שבו פרטי הרכישה לא ייקלטו במערכת ו/או כל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ביצוע פעולות באתר.

הקלדת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מוסרי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר ו/או לבעלי האתר ו/או למפעיליו ו/או למנהליו ו/או לכל אדם מטעמם. במקרה של הקלדה שגויה של פרטים (לרבות הפרטים האישיים של הרוכש), שמורה לחברה ו/או לכל אדם אחר מטעמה הזכות לפסול את ההזמנה. 
פרטי הפעולה באתר, כולל פרטי המכירה ופרטי הרוכש, אך חוץ מפרטי כרטיס האשראי, יועברו באמצעות פרוטוקול אבטחה מוצפן (SSL), המקובל בסחר אלקטרוני, לשרת עליו מתנהל האתר. פרטים אלה לא יועברו לגורמים חיצוניים, למעט הדרוש להשלמת הרכישה שבוצעה על ידי הרוכש. בתשלומים הנעשים באמצעות האינטרנט, הרוכש מוסר את פרטי כרטיס האשראי שלו ישירות לחברת הסליקה. ברכישות טלפוניות  הרוכש ימסור את פרטי כרטיס האשראי לנציג החברה, והוא יזינם לשרתי חברת הסליקה, מבלי לשמור את פרטי הרוכש לאחר מכן.
החנות תהא רשאית לשלוח לגולש דואר אלקטרוני וכן לפנות אליהם בכתב או בעל פה לגבי מידע, מבצעים, חידושים, פרסומות של החברה וכיו"ב, אלא אם יודיע הרוכש בכתב כי אינו מעוניין בכך.

 

אם הרוכש יקבל הודעה בדבר תוכן שגוי מכל סיבה, עליו לפנות טלפונית לחברה. נוסף על כך, אם תחול טעות בתיאור המוצר, במחירו או בכל פרט אחר תהיה החברה רשאית לבטל את הזמנת הרוכש- והוא לא יחויב בכל תשלום בגין הזמנתו שבוטלה.

אם בביצוע ההזמנה ימסור הרוכש  פרטים שגויים החברה ו\או הספקים לא יוכלו להבטיח שהמוצרים יגיעו אליו. במקרה שהמוצרים יוחזרו לחברה ו\או לספקים, עקב פרטים מוטעים, יחויב הרוכש בתשלום על דמי משלוח וטיפול.

 

 

מוצרים, מחירי המוצרים והזמנות:
התמונות באתר הינן להמחשה בלבד. ליד כל מוצר שלנו מוצג מחירו בשקלים. לכל משתמש באתר ישנה אפשרות להוסיף את המוצר לעגלת הקניות, לאחר שבדק את צבעו, גודלו ומחירו ומצא כי הם לשביעות רצונו. בסיום ההזמנה יש לאשר את ההזמנה בקופה.
באם בוצעה הזמנה למוצר מהאתר והתברר כי המוצר אזל, החברה מתחייבת להודיע ללקוח בדואר אלקטרוני או בטלפון על החוסר בפריט ושומרת לעצמה את הזכות להציע חלופה בצבע, בגודל או במוצר חלופי. במידה והלקוח יאשר את החלופה, ההזמנה תבוצע. במידה ולא תאושר החלופה, ההזמנה תבוטל ויימחקו פרטי כרטיס האשראי. במקרה שבו הלקוח יהיה מעוניין להמתין לחזרת המוצר למלאי, הזמנתו תישאר בהמתנה עד שהפריט יחזור למלאי ועל כך הוא יקבל הודעה. במידה והלקוח לא יהיה מעוניין להמתין, העסקה תבוטל וכרטיס האשראי של הלקוח יזוכה.


תשלום עבור המוצרים:
התשלום עבור המוצרים מתבצע על-ידי כרטיסי אשראי והחיוב מתבצע בשקלים. המחירים באתר כוללים מע"מ. סך הסכום המחויב יופיע בעגלת הקניות לאחר אישור ההזמנה ויכלול את כל הפריטים שהוזמנו. פרטי כרטיס האשראי לחברת הסליקה כאשר הם מוצפנים. אם בכל זאת יבחר הרוכש לא למסור את פרטי כרטיס האשראי באתר, ניתן יהיה לשלם טלפונית. אישור ההזמנה וביצועה מותנים בקבלת אישור העסקה מחברת האשראי דרך חברת הסליקה. במידה ולא יינתן אישור לביצוע העסקה, החברה תיידע את הרוכש, ובאחריותו לפנות אל חברת האשראי או אל הבנק להסדיר את מסגרת האשראי. במידה ולא הסדיר הגולש את מסגרת האשראי, החברה רשאית לבטל את העסקה.

מדיניות משלוחים ואספקתם:

​לאחר ההזמנה יקבל הגולש הודעת אישור. הודעה זו אינה מחייבת את החברה לספק את ההזמנה. הודעה זו רק מהווה אישור שהפרטים נקלטו במערכת, ולא תשמש אישור לקבלת מוצר או אישור לתשלום עבור מוצר או כל אישור אחר.

רק לאחר קבלת אישור תשלום מחברת האשראי על ביצוע תהיה החברה אחראית לספק את המוצר שהוזמן.

זמני אספקת המשלוח  יחלו מרגע קבלת אישור על ידי חברת האשראי ובמידה ולא יתקבל אישור, רשאית החברה לבטל את העסקה.

אספקת המוצרים נעשית באמצעות חברת משלוחים עצמאית ובהתאם לתנאי האספקה שלהם. במידה והאספקה מתעכבת או אינה מתאפשרת, מכל סיבה שהיא שאינה ניתנת לשליטה (מצב בטחוני, מזג אויר, שביתות, השבתות, מלחמות, תקלות במערכת מחשוב או בתקשורת, פעולות איבה, כוח עליון וכד'), החברה לא תישא באחריות על עיכוב או אי אספקה מסיבות אלה,  והיא תציע פתרון חלופי המקובל על שני הצדדים. החברה יכולה לקבל החלטה בנוגע לביטול של כל משלוח.
החברה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן, בהתאם לצורך, את מחירי המשלוחים.


החזרת מוצרים / ביטול הזמנות:

ביטול הזמנה מהאתר תתאפשר (פרט להזמנות מיוחדות כמפורט בהמשך), כל זמן שהמוצרים  לא נשלחו אל הכתובת שנמסרה.  ביטול ההזמנה תיעשה טלפונית לטלפון 052-7867651.
החזרות והחלפות מתבצעות אצלנו בסטודיו, ברמת השרון.  באחריות הלקוח להחזיר את המוצרים באופן עצמאי אלינו. החזרת מוצרים תתאפשר כל זמן שהם באריזתם המקורית, לא נעשה בהם שימוש, והם לא נפגמו. החזרה תיעשה תוך 14 יום ע"י משלוח אל החברה (המשלוח ישולם ע"י הלקוח). ניתן להחזיר מוצרים על ידי שליח שלנו בעלות נוספת של 4
5 שח. במידה ותחליטו שתרצו להחזיר אלינו עם שליח, אנא ציינו זאת בפנייתכם אלינו.
סכום המשלוח על החזרה או החלפה (45 שח) אינו חוזר ללקוח. האחריות להחזרת המוצר תקין בשלמותו הינה על הלקוח המזמין. כאשר המוצר יגיע אל משרדי החברה, ויימצא תקין ושלם- כרטיס האשראי אשר חויב בעסקה, יזוכה במחיר המוצר המוחזר.
במידה ובוצעה הזמנה מיוחדת עבור מוצר מיוחד, הזמנה שבה המזמין ביקש שינויים מיוחדים במוצר, או שהוזמן מוצר שאינו מוחזק במלאי באופן שוטף, לא תתאפשר החזרה למוצר זה, בהתאם לחוק להגנת הצרכן.

לא יתאפשר החזר כספי או ביטול עסקה על רכישת שובר מתנה. יהיה ניתן להאריך את תוקפו וכן להחליף את המוצרים שנרכשו בו כמתואר בנ"ל.
ביטול עסקה והחזרת מוצר פגום – נדאג לזיכוי מלא עבור מוצר זה.

ט.ל.ח

 


בעלות ושמירה על זכויות יוצרים:
אתר Mashu design studio מכיל חומרים ותכנים שונים לרבות תוכן, גרפיקה, תמונות, וידאו, מוסיקה וקול, אשר חלקם בבעלות החברה וחלקם בבעלות צדדים שלישיים. תכנים אלה מוגנים ע"י זכויות יוצרים, סימני מסחר, זכויות קניין אחרות. כל גולש ו/או רוכש ו/או כל צד ג' אחר המבצע פעולות באתר לא רשאי לפרסם, לשנות או להעביר בכל דרך שהיא, וכן לקחת חלק בהעברה או מכירה ולהשתמש באתר או בחלק ממנו. אין לנצל את האתר ו/או את תוכנו של האתר על כל חלקיו למטרה כלשהי, למעט התרשמות מהמוצרים המוצגים בו ולרכישתם.
כל משתמש מתחייב שלא להעלות לאתר מידע מכל סוג, המפר ופוגע בזכויות היוצרים, המפר את סימני המסחר ו/או כל זכות קניינית אחרת. בנוסף אין להעלות חומר פורנוגראפי ו/או כל חומר אחר בעל חשש ללשון הרע וכיו"ב. במידה ומשתמש בכל זאת העלה מידע ו/או חומר כמצוין לעיל, הוא מתחייב הוא לפצות את החברה ו/או כל אדם אחר מטעמה ו/או את מפעילי האתר בגין כל הנזק כולל שכר טרחה, עו"ד והוצאות משפט.
החברה רשאית לסגור את האתר, לבטל או לצמצם שירותים בכל עת. בנוסף, החברה ראשית לשנות את תקנון האתר.


אחריות על המוצרים:

חברתנו שואפת שכל המוצרים שלנו יהיו תקינים ובאיכות הגבוהה ביותר. למרות זאת, ייתכנו מקרים בהם ימצא ליקויים במוצר. במידה ולקוח רכש מוצר פגום הוא זכאי להחליפו במוצר זהה או לבטל את העסקה ולקבל את כספו בחזרה כמפורט בתקנון זה.

 

החברה אינה אחראית על מוצרים שהתקנתם או הרכבתם לקויה, וכן אינה אחראית על מוצרים שנפגמו כתוצאה משימוש לקוי. הרכבת המוצר ואופן השימוש בו הן באחריות הלקוח בלבד, הוראות התקנה, תמונות הנלוות וכל מידע אחר הן לייעוץ ולהמחשה בלבד וללא כל התחייבות מצד החברה. עוד יודגש כי ייתכנו הבדלי צבעים ו/או שינויים אחרים בין מראה המוצר בתמונה, לנראותו במציאות.

במידה והמוצרים שנשלחו לרוכש התקבלו פגומים, יש להודיע מיד לחברה ולשלוח את המוצר אלינו. היה והמוצר נמצא פגום, החברה שומרת לעצמה את הזכות להציע החלפה על המוצר או להזדכות על הרכישה. הקביעה אם המוצר אכן היה פגום הינה על פי שיקול הדעת הבלעדי של החברה. לאחר שהחברה תיקבע כי אכן המוצר פגום ייעשה החזר כספי או ביטול חיוב או החלפה.

 

החברה ו/או בעלי האתר ו/או מקימיו ו/או מי מפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם אינם אחראים שהשרת יהיה נקי מווירוסים או מאלמנטים אחרים שביכולתם לפגוע או לפגום במחשב האישי או בכל ציוד אחר של הגולש באתר. בנוסף, החברה ו/או בעלי האתר ו/או מי מטמם לא יישאו באחריות לפעילות בלתי חוקית שנעשתה באתר או באמצעותו על ידי רוכש ו/או גולש ו/או כל צד ג' אחר שאינו בשליטת החברה.

 

עוגיות (cookies)

קבצי טקסט שמאוחסנים באמצעות השרת שעליו מאוחסן האתר, באמצעות הדפדפן של הגולש, על הכונן הקשיח של המחשב בו הגולש.  השימוש בעוגיות מאפשר מתן שירות מהיר ויעיל, וכן יחסוך מהגולש את הצורך להזין פרטים אישיים פעם נוספת בעתיד. ניתן לכוון את הדפדפן כך שתסרבו לקבל אותם.


שירות לקוחות :
אנחנו כאן לכל שאלה שלכם! לשאלות בנוגע למוצרים, זמינות במלאי, הזמנות, אספקה וכד' ניתן לפנות לשירות הלקוחות שלנו באמצעות טופס הפניה של "צור קשר" באתר, בדואר אלקטרוני: Mashudesign1@gmail.com ובטלפון: 052-7867651. שירות הלקוחות זמין בימים א-ה בין 10:00-16:00.

 

במידה ואינכם מקבלים את תקנון זה ו\או את חלק מסעיפיו אין להשתמש באתר.

ט.ל.ח

bottom of page